Кошик
732 відгуків
+380 (97) 970-83-12
+380 (68) 729-57-11
+380 (66) 139-71-91
+380 (93) 710-65-12

Стенди для шкіл

Правильно оформлений стенд є невід'ємною частиною школи. Завдяки їм гості, співробітники та учні мають можливість дізнатися про життя школи, проведених заходах. Наш сайт надає вам стенди різного розміру та дизайну, які підходять для будь-якого декору.

 

Тематичні стенди для шкіл

 

Тематичні, інформаційні стенди для шкіл, а також різні таблички для кабінетів представляє інтернет-магазин Allegrettо

З інформаційних стендів школяр і його батьки можуть дізнатися розклад уроків, графік чергувань і успішність учня. У педагогічного складу в школі теж є такі: учительський куточок, профспілковий куточок, наші співробітники та інші.

Тематичні стенди несуть ознайомчий характер, з будь-якої тематики. Це можуть бути стенди з видатними особистостями, наочні стенди або для певних свят і заходів.

 

Інформаційні таблички для кабінетів

 

Кабинетные таблички с красивым дизайном и названием предмета, который преподаётся или с названием должности человека, который располагается в этом кабинете, например, директор, кабинет психолога или служебное помещение, донесут информацию до окружающих.

Приобрести разнообразные плакаты, стенды и кабинетные таблички для школ вы можете в интернет-магазине Allegrettо отличного качества по доступной цене.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 7

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner